ETKİNLİKLER

BACK TO THE EVENTS

Alfa Romeo City Sound 2014

3. ALFA ROMEO CITY SOUND 10 Haziran – 30 Temmuz 2014 Ippodromo del Galoppo San Siro, Via Diomede 1 – Milano

62,000'den fazla seyirci ve 200'ün üzerinde basın mensubunun katılımıyla, BB King, Alanis Morissette, Kasabian, The Stone Roses, The Beach Boys, Georgia ve Jack's Mannequin ve Wiz Khalifa gibi dünya müzik yıldızlarının katılımıyla gerçekleştirilen ALFA ROMEO CITY SOUND müzik festivali önceki versiyonların başarısını takiben üçüncü yılında Milano'ya geri döndü. Üçüncü versiyon, konserlerin sayısını ikiye katlayarak ve büyük Avrupa Festivalleri haritasında bir referans noktası olarak çok daha tutkulu ve bir araya getirici olacak.

10 Haziran'dan 30 Temmuz'a kadar, Alternatif Rock, Pop, Hiphop, Blues, Caz ve Elektronik sanatçıları, 2014’ün en iyi etkinliklerine imza atacak. Festival, geçtiğimiz yılki gibi San Siro Hipodromu'nun içinde 34 bin metre karelik büyük bir alanda kurulacak: festival alanı ve Via Diomede (Piazzale Lotto) meydanına girişler ilk yılki gibi olacak ve etkinlik Hipodromda planlanan etkinliklerin önüne geçmeyecek.

Ulusal bir sembol olarak 1920’lerde mimar Paolo Vietti Violi tarafından tasarlanan ve 1975’te yenilenme sürecinden geçen Hipodrom, geçtiğimiz yıl yaptığı açılışın ardından yazın en çok beklenen müzik etkinliklerinden birisi olan ALFA ROMEO CITY SOUND festivali için ideal bir etkinlik alanı olarak dikkat çekiyor.


Bu yıl, son zamanlarda müziğin kullanımı konusunda devrime imza atmış iki büyük firma olan YouTube ve Spotify ile iş ortaklığı yapıldı. City Sound ile imzalanan anlaşma sonucunda her iki platformda da festivalin kanalı ve resmi profili yer alacak. citysoundmilano YouTube kanalı, fanların özel içeriklere ve programda yer alan sanatçıların performanslarını canlı yayınlarına erişmesini sağlayacak. Spotify üzerindeki kanal ise tüm kullanıcıların sanatçıların şarkılarından oluşan müzik listelerini ve ALFA ROMEO CITY SOUND için etkinliğe özel oluşturulan yayımlanmamış müzik listelerini dinleyebilmesine imkan verecek.

#AlfaCitySound

Gallery

Alfa Romeo City Sound

Sonraki etkinlikler