bose sound system

bose sound systembose sound systembose sound system


Bose® Ses Sistemi

Hi-Fi akustik sektörünün lideri ABD şirketi Bose tarafından Alfa Romeo için üretilen bu sistem tüm sürüş koşullarında tüm yolcular için sıradışı bir dinleme kalitesini garanti eder.

 

Hi-Fi sistemi 400 wattdan daha fazla güç çıkışına sahiptir; her zaman derin olan bass notaları için 6 kanallı dijital yükselticiye sahip subwoofera ve etrafı saran nüanslı ses için gösterge panelindeki merkezi hoparlöre ek olarak ana hoparlörlerden oluşan bir akustik sistemi sunar.

 

İster gitar ritmi ister bir orkestra dinliyor olun, Bose Ses Sistemi® canlı konser dinliyorken oluşan duyguların aynısını sunar. Gerçekçi reprodüksiyon, net yüksek notalar, tam ve zengin bass notaları daha büyük bir ortamdan geçiyormuş hissi vererek sesin tüm yolcuların etrafını sarmasını sağlar, çünkü ses sistemi yolcu kompartmanı için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Duyusal deneyimi eşsiz hale getirmek için, entegre bir sinyal işlemcisi bass notalarını otomatik olarak ayarlar. Bu sayede, aktif eşitleme devresi, ses seviyesinin yüksek olduğu bölümlerde veya yüksek dinamikli parçalarda nahoş bozulmaları ortadan kaldırarak her ses seviyesinde tüm frekansların optimum otomatik elektronik dengelenmesini garanti eder.

Broşürü indirinONLINE SERVİS RANDEVUSUONLINE SERVİS RANDEVUSU
newsletternewsletter
ALFA AKSESUAR KAMPANYASIALFA AKSESUAR KAMPANYASI