ALFA ROMEO
STELVIO VE GIULIA
ESTREMA

Sürüş tutkunları için

SPORTİF BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ İÇİN TASARLANDI

Rafine zarafet ve tutku dolu bir ruh; sınıfının en iyisi Giulia ve Stelvio Estrema'ya hayat veriyor. Yarış ruhuyla birlikte gerçek bir sinerji ile insan ve makine arasındaki çizgileri bulanıklaştıran Estrema; sürücü, otomobil ve yol arasında benzersiz bir bağ yaratarak Alfa Romeo'nun 1910 yılına uzanan asil sportif doğasının altını çiziyor.

BAĞ

GERÇEK TUTKU ASLA YAVAŞ YAVAŞ ALEVLENMEZ

Sürücü koltuğunda olmak yeterli değil. Önemli olan, daha da derine inebilmek; otomobil ile derin ve tutku dolu bir bağ kurmak. Yol ile de.

Giulia ve Stelvio Estrema, bu tutkuyu sonuna kadar benimsemenizi sağlayacak.

Motor

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ
EFSANEVİ PERFORMANS

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Estrema modelleri;280 HP 2.0 Turbo benzin motoruyla donatılmıştır.Her iki model de; 8 vitesli otomatik şanzıman ve Q4 dört çeker sistemine sahiptir.​

Performans

SPORTİF TASARIMI İLE BENZERSİZ SÜRÜŞ KEYFİ

Giulia ve Stelvio Estrema denge ve olağanüstü sürüş dinamikleri sağlayabilen teknik çözümlere sahiptir. Yeni “Alfa Aktif Süspansiyon” sistemi, sürüş tarzlarına ve yol koşullarına uyum sağlayarak sıra dışı sürüş konforuna katkıda bulunur.

Performans

TÜM KOŞULLARA UYGUN GELİŞTİRİLMİŞ GÜVENLİK SİSTEMİ​

Giulia ve Stelvio Estrema’da bulunan mekanik kendinden KİLİTLENEBİLEN diferansiyel; tüm kavrama koşullarında yüksek kontrol sağlar, yüksek hızda ve hızlanma sırasında tork ve çekiş dağıtımını garanti eder.

Teknoloji

DAİMA BAĞLANTIDA KALIN

Sürücü Yardım Paketi özelliği ile,
Giulia ve Stelvio Estrema  sizi dış dünya, kendi dünyanız ve otomobiliniz ile “daima irtibatta” tutar. Size sürüş deneyiminizi geliştirecek gelişmiş navigasyon ve bilgi-eğlence sistemleri ve bağlantı hizmetleri sunar.

ADAS

TUTKUNUN ARDINDAKİ İLERİ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

Giulia ve Stelvio Estrema, Seviye 2 otonom sürüşe sahip en yeni nesil Gelişmiş Sürücü Destek Sistemlerine (ADAS) sahiptir.

 

Giulia Estrema menzili yakıt tüketimi (l/100 km): 7.0 – 7.7; CO2 emisyonu (g/km): 160
Stelvio Estrema menzili yakıt tüketimi (l/100 km): 7.0; CO2 emisyonu (g/km): 158
İlgili değerler WLTP prosedürüne göre ölçülmüştür. Gerçek emisyon ve tüketim değerleri; hava, yol koşulları, yük, araç bakım durumu ve seçilen opsiyonlara göre farklılık gösterecektir.

 

Görseller yalnızca görüntüleme amaçlıdır. Ürün ayrıntıları ve renk aralığı müsaitlikleri için web sitemizi takipte kalın.

Alfa Romeo Sahibi Olun.