ALFA ROMEO GIULIA GTA

Şans Cesurdan Yanadır

Bilgi Talebi

Daha fazla bilgi için formu doldurun, sonrasında seçtiğiniz Alfa Romeo yetkili satıcısı tarafından sizinle iletişime geçilecektir.

Bilgi Talebi

BİR EFSANENİN YENİDEN DOĞUŞU

GTA, 1967 doğumlu efsanevi Giulia Gran Turismo Alleggerita'nın kısaltmasıdır. Autodelta yapımı olan Gran Turismo Alleggerita,
Giulia GT'nin özel ayarlı bir versiyonu olup, hafifletilmiş gran turismo anlamına gelmektedir. Alfa Romeo'nun 110. yıldönümünü kutlamak için "gücü arttır, ağırlığı azalt" formülü ile şimdiye kadarki en iyi Alfa Romeo sürüş deneyimi elde edildi. Sadece 500 adetle sınırlıdır.

PERFORMANS ODAKLI

Giulia GTA ve Giulia GTAm, son teknolojiyle üretilen performans odaklı sedan temel alınarak Alfa Romeo 2.9 V6 Bi-Turbo motorun 540 beygir gücüne yükseltilmiş bir versiyonuyla donatıldı.
Karbon fiber, alüminyum ve kompozitler gibi ultra-hafif malzemelerin kullanımıyla 100 kilogramlık bir ağırlık kaybı sağlanarak Giulia GTAm benzersiz bir ağırlık/güç oranına sahip oldu.

KÖKLER

ONUNLA HER GÜN BİR ZAFER

Yarışlarda kısa zamanda elde ettiği başarılar Giulia GTA'yı 'Biscione'nin tartışmasız bir sportiflik ikonu haline getirdi.