quadrıfoglıo
  • 10 ADET ÖZEL ÜRETİM
  • ÖZEL BİR BAĞ
  • GÜÇ VE DUYGUNUN KUSURSUZ DENGESİ
  • ERGONOMİ VE LÜKS MALZEMELER
  • GALERİ

10 ADET ÖZEL ÜRETİM

"Alfa Romeo Racing" Giulia Quadrifoglio ve Stelvio Quadrifoglio modelleri Alfa Romeo'nun parlak yarış geçmişine duyulan saygı adına dünyanın en prestijli pistlerine geri dönüşü kutlamak için sınırlı sayıda üretildi.

ÖZEL BİR BAĞ

ÖZEL BİR BAĞ

Competition Red sembolüne sahip tek koltuklu Alfa Romeo Racing C38’in kıvrımlı hatları ve dış detaylarında yoğunkarbon fiber kullanılmıştır.

GÜÇ VE DUYGUNUN KUSURSUZ DENGESİ

GÜÇ VE DUYGUNUN KUSURSUZ DENGESİ

Alfa Romeo Racing sınırlı üretim serilerinde kullanılan özel titanyum Akrapovic egzoz borusu, 2,9 V6 Çift Turbo motorun güçlü sesini ön plana çıkartıyor. Alfa Romeo mühendislerinin özel dokunuşları sayesinde, alüminyum motor, 510 HP maksimum beygir gücüne ulaşıyor.

ERGONOMİ VE LÜKS MALZEMELER

ERGONOMİ VE LÜKS MALZEMELER

Egzoz borusu için titanyum, frenler için karbon seramik ve koltuklar için karbon gövde seçimi, standart versiyonlara göre önemli ölçüde yükten tasarruf sağlamıştır. Alfa Romeo’nun teknik ve mekanik uzmanlığı, sadece 10'ar adet üretilen bu iki modelde en üst seviyede kullanılmıştır.

GALERİ
ÇOK YAKINDA

Sınırlı sayıda Giulia ve Stelvio Quadrifoglio
“Alfa Romeo Racing” özel serisinin piyasaya çıkış tarihi, fiyatlar ve teknik özelliklerine ilişkin diğer detaylar çok yakında açıklanacaktır.