Alfa Romeo Servislerinde Kışa Bakımlı Girin!

Alfa Romeo Servislerinde Kışa Bakımlı Girin!

Alfa Romeo servislerinde kışa bakımlı girin, size özel servis avantajlarından faydalanın. Ücretsiz dezenfeksiyon, mekanik işlemlerde %20 indirim ve Alfa Romeo logolu polar atkı hediyesi Alfa Romeo servislerinde!

Ücretsiz Dezenfeksiyon Hizmeti: Tüm Alfa Romeo müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon hizmeti!

%20 İndirim Kampanyası: Mekanik servis harcamaları ve orijinal aksesuar alımlarında %20 indirim!

Alfa Romeo logolu Polar atkı hediyesi: Online servis randevusu alan müşterilerimizin 750 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarına Alfa Romeo logolu polar atkı hediye!

Online servis randevusu almak için tıklayınız.


“İlgili kampanya avantajları 9 Kasım – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 15 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için katılımcı Alfa Romeo Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır.

%20 indirim kampanyası Alfa Romeo yetkili servislerinde yapılan mekanik servis harcamaları ve orijinal aksesuar alımlarında geçerlidir.

Alfa Romeo logolu polar atkı hediyesi; randevu.alfaromeo.com.tr adresinden servis randevusu almış, 750tl ve üzeri mekanik servis harcaması olan müşterilerimiz için geçerlidir.

Tüm fiyatlara KDV Dahildir. Alfa Romeo; kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma haklarını saklı tutar."