Uzaltılmış Garanti

Uzaltılmış GarantiUzatılmış Garanti hizmeti ile ister yeni satın aldığınız, ister kullanmakta olduğunuz Alfa Romeo aracınızın garantisini çok cazip fiyatlar ile uzatıyoruz. Aracınız garanti süresini doldurduktan sonra seçmiş olduğunuz Uzatılmış Garanti seçeneğine bağlı olarak 1 ya da 2 yıl boyunca Alfa Romeo güvencesi ile yolunuza huzurla devam edebileceksiniz. Uzatılmış Garantiniz ile Alfa Romeo aracınızın gelecekteki olası arıza maliyetlerini düşünmek zorunda kalmayacak, aynı zamanda 2. El satışında fiyat avantajı elde edebileceksiniz.

Uzatılmış Garanti seçeneğinin size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için otomobilinizi Uzatılmış Garanti döneminde de bakım ve onarım işlemleri için yetkili servislerimize getirmeniz yeterli olmaktadır.

Uzatılmış Garanti dönemi boyunca yol yardım hizmetlerinden de ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Uzatılmış Garanti seçeneklerimiz;

  • Gold 4.yıl 130.000 KM (hangisi önce dolar ise)
  • Gold 4. ve 5. Yıl 150.000 KM (hangisi önce dolar ise)
  • Gold 4.yıl 130.000 KM (hangisi önce dolar ise) sahipleri Uzatılmış Garanti süresi bitiminden 30 gün öncesine kadar, 5. Yıl 150.000 KM (KM ve Yıl uygunluğu var ise) uzatma satın alarak aynı kapsam ve koşullarda (hangisi önce dolarsa) 2. uzatmadan faydalanabilir.


Detaylı bilgilere Alfa Romeo yetkili servislerinden ulaşabilirsiniz.