ALFA ROMEO HİZMETLERİ

Alfa Romeo’nuza mümkün olan en iyi ilgi ve özen adanır.

Alfa Romeo Hizmetleri

BAKIM VE KORUMA

Aracınızı mümkün olan en iyi şekilde kullanabilmenize yardımcı olmak için başlıklar halinde verilen önerileri dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

VALE SERVİSİ

"Vale Servisi" hizmetimiz ile araçlarınızı istediğiniz adresten alıyor, yetkili servislerimize getiriyor, gerekli olan bakım ve/veya onarım işlemleri yapıldıktan sonra istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

ALFA ROMEO KASKO

Alfa Romeo ve Allianz Sigorta işbirliği ile Alfa Romeo marka araçlar için özel olarak hazırlanan Alfa Romeo Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı koruyor.

ALFA ROMEO UZATILMIŞ GARANTI

Alfa Romeo’nuzun garantisini 4.Yıl/130.000 KM’ye (hangisi önce dolarsa) kadar uzatarak ürün kaynaklı arızaları yetkili servislerimizde orijinal parça ve işçilik güvencesi ile yaptırabilirsiniz.

SERVİS SÖZLEŞMESİ

Servis Sözleşmesinin size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için otomobilinizi üçüncü yılında da bakım ve onarım işlemleri için yetkili servislerimize getirmeniz yeterli olacaktır.

ACİL SERVİS

Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken 444 1910 numaralı Acil Servis hattımızı arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ

Şeffaflık, Erişilebilirlik, Cevap Verebilirlik, Objektiflik, Ücretler, Gizlilik, Müşteri Odaklılık, Hesap Verilebilirlik, Sürekli İyileştirme.

Karbon Temizleme

Karbon Temizleme hizmetimizde karbon temizleme, emme fanifold temizleme ve dizel partikül filtresi hizmetlerini vermekteyiz.

YEDEK PARÇA

Orijinal yedek parçalar, birçok farklı testten geçmiş, araç için en uygun parçalardır.

BAKIM VE KORUMA

Periyodik Bakım, Boya Bakımı, İç Mekan Bakımı, Elektrik Sistemi, Isıtma ve Havalandırma Sistemi, Akü, Ön Cam sileceği, Seviye Kontrol ve Ekonomik – Çevreci Araç Kullanım önerileri aracınızı mümkün olan en iyi şekilde kullanabilmenize yardımcı olur.

PERİYODİK BAKIM TABLOSU

Periyodik bakım tablosu için ayrıntılı bilgiye burada ulaşabilirsiniz.

KULLANICI EL KİTAPLARI

Model bazlı kullanıcı el kitaplarına buradan ulaşabilirsiniz.