Alfa Romeo Junıor
ELETTRICA

Sportifliğin en kompakt hali.

AYIRT EDİCİ ÖZELLİKLER

Saf Alfa Romeo sürüş keyfi ve yol boyunca güven.

410 km WLTP birleşik menzil. %20'den %80'e şarj etmek için 27 dakika yeterli.

Etkileyici bir deneyim için sürücünün çevresine göre uyarlanmış sportif ve ilgi çekici iç tasarım.

Her türlü yolculuk için 400 litrelik bagajıyla olağanüstü genişlik.

Güçlü yönler

Mükemmelliği şekillendiriyoruz

Alfa Romeo Junior Elettrica, üstün sürüş dinamikleri, harika çevikliği ve yoldaki hafifliği ile sürüş deneyiminizi yükseltir. Şaşırtıcı performansından en son teknolojisine kadar, bu yeni sportif kompakt otomobil günlük hayatınızı canlandırmaya hazır.


İtalyan Şıklığı

Stil ve yeniliğin mükemmel bir karışımı: İtalyan tasarımının saf bir şekilde geliştirilmesi ve detaylara gösterilen benzersiz özen.

 

Yolda Saf Tutku

Özgün bir Alfa Romeo güveni ve kontrolü için olağanüstü sürüş dinamikleri: tüm yol koşullarında üstün yol tutuşu ve şasi performansı.

 

Olağanüstü Kontrol

Alfa Romeo Junior Elettrica, kompakt otomobilin çevresini aktif olarak izleyerek sürücü kontrolünü ve keyfini artıran sistemler aracılığıyla Seviye 2 Destekli sürüşe ulaşıyor.

Alfa Romeo Junıor'ı yakından inceleyin

Yeni Alfa Romeo Junior'ın versiyonlarını karşılaştırın ve tutkunuza en uygun modeli seçmek için her ayrıntıyı yakından inceleyin.

Choose your Alfa Romeo Milano
Elettrica
Speciale


18" alaşım jantlar
Mat gövde kiti ve Arese Red detayları
Elektrikli koltuklara sahip Spiga İç Tasarım
Lev 2 Destekli Sürüş ve Navigasyon

Elettrica*


18" alaşım jantlar
Tam LED aydınlatma
Otomatik Klima
Dijital 10+10 Alfa Connect

Starting from
    
Elettrica 240 CV
Veloce*


20" alaşım jantlar
Sportif süspansiyon ve TorSen LSD
Mat gövde kiti ve Arese Red detayları
Elektrikli koltuklara sahip Spiga İç Tasarım

 Alfa Romeo Junıor'ı mükemmel bir paketle şekillendirin

Teknolojik, sportif, zarif. Alfa Romeo Junior Elettrica'nız için ideal paketi seçmek, kişisel tarzınız ve kimliğinizle yola çıkma biçiminizi şekillendirir.

 

Tekno Paket

Yolda bağlanabilirliği ve konforu artırmak için en son teknolojiyle sürüş deneyiminizi yükseltin. Yenilikçi özellikler içeren bu paket, daha bağlantılı bir elektrikli sürüş deneyimine açılan kapınızdır.

 

Premium Paket

Zarafeti ve cesur inceliği takdir edenler için titizlikle tasarlanan Premium Paket, sportif kompakt otomobilinizin direksiyonu başındaki her anı yükseltmek için tasarlanmış rafine bir stil ve atmosfer dokunuşu sunar.

 

Spor Paketi

Yolda hassasiyet ve estetik isteyen sürücüler için tasarlanan Spor Paketimizle sportif ruhunuzu ortaya çıkarın: performans ve stil tutkunuzu artıran özelliklerle gerçek bir Alfa Romeo sürüş deneyimine sahip olun.

  

İki cesur elektrikli ruh

Elektrik dünyasına giriş yapan Alfa Romeo Junior Elettrica, 156 HP ile 240 HP arasında değişen iki elektrikli versiyona sahiptir: her biri Alfa Romeo'nun sportif DNA'sının özüyle birleşen belirli bir sürüş tarzı için tasarlanmıştır.

Heyecan verici ve aynı zamanda da rahatlatıcı

Alfa Romeo Junior Elettrica'da yenilik tutkuyla buluşarak elektrikli yolculuğunuzda devrim yaratır. Alfa Romeo Bağlı Hizmetler ve araç içi bağlanabilirlik, elektrikli araç sürücüleri için özel olarak tasarlanmış bir dizi özellik sunarak seyahatleri boyunca optimum konfor ve gönül rahatlığı sağlar.

Şarj İstasyonu Bulucu 

Şarj İstasyonu Bulucu, kamusal şarj istasyonlarını bulmanıza ve kullanılabilirlik, elektrik konektörleri, fiyatlar, güç seviyeleri ve adresler gibi belirli ayrıntıları görüntülemenize olanak tanır.

EV Yönlendirme 

TomTom tarafından sağlanan EV Yönlendirme, menzil dışı yolculukları planlar, gerekli şarj duraklarının otomatik olarak eklenmesini sağlar, en iyi genel rota için şarj süresi ve trafik verilerini birleştirir.

Tam şarjla yola çıkın

İster evde ister hareket halindeyken, Alfa Romeo Junior Elettrica'nızı şarj etmek için gereken kolaylık ve verimlilikle donatılmış olursunuz.

Evde şarj

AC şarj (11 kW) ile Alfa Romeo Junior Elettrica, standart olarak sunulan Mod 3 Kablosunu kullanarak 5 saat 45 dakika içinde 0'dan %100'e tam şarj olur.

Kamusal şarj 

Alfa Romeo Junior Elettrica, 100 kW'a kadar hızlı DC şarjı kullanarak %20'den %80'e kadar sadece 27 dakikada şarj olur.

Tanıtım

Sürüşe hazır. Her zaman,
her yerde

Elektrikli kompakt otomobilinizin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için kaçırılmayacak bir fırsat. Yeni Alfa Romeo Junior Elettrica'yı seçmenin avantajlarını keşfedin.

Evde

easyWallbox, Alfa Romeo Junior Speciale ile birlikte standart bir özellik olarak sunulmaktadır.

Kamusal

Avrupa'daki 640.000 kamusal şarj noktasının %99,9'una erişim için RFID kart dahildir.

Araç

Dahili navigasyonlu EV Yönlendirme, size sportif kompakt elektrikli otomobilinizin keyfini gönül rahatlığıyla çıkarma özgürlüğü verir.

Boyutlar

Alfa Romeo Junior Elettrica'nın boyutları, 4173 mm uzunluk ve 1535 mm yükseklik (Veloce versiyonu için 1505 mm) ile kusursuz sportif kompakt otomobili somutlaştırmak üzere tasarlanmıştır. Bagaj, 400 litreye kadar geniş bir kargo hacmi barındırır, bagaj ve eşyalar için geniş depolama alanı sunar, böylece hem şehir içi hem de yol gezileri için çok yönlü ve pratik bir seçimdir. Ayrıca, 18'' ve 20'' alaşım jantlarla da mevcuttur.

Onlıne satın almanın avantajları

Evden online sipariş verin

Ayrıca satın alma işlemini seçtiğiniz bir bayide tamamlayın.

Şaşırtma yok

Tüm sipariş süreci boyunca net fiyatlandırma.