Araç Garanti
  • Garanti Şartları
  • SERVİS SÖZLEŞMESİ
  • UZATILMIŞ GARANTİ

GARANTİ ŞARTLARI

Alfa Romeo marka araçların mekanik garanti, boya ve pas garanti süreleri teslim edildiği tarihten itibaren garanti belgesinde sayılan şartlar dahilinde üretim hatalarına karşı güvencemiz altındadır.

KEŞFET
SERVİS SÖZLEŞMESİ

SERVİS SÖZLEŞMESİ

2 yıl/60.000 km (hangisi önce dolarsa) olan garanti süresi boyunca, periyodik bakım ve onarımlar için yetkili servislerimizi tercih ederseniz, garanti süresinin bitimini takip eden 1 yıl ya da 100.000 km’ye (hangisi önce dolarsa) kadar (akü ve tekerlek lastikleri harici) servis sözleşmesiyle size sunulan ücretsiz onarım hizmetlerinden yararlanabileceksiniz.”

KEŞFET
UZATILMIŞ GARANTİ

UZATILMIŞ GARANTİ

Uzatılmış Garanti hizmeti ile ister yeni satın aldığınız, ister kullanmakta olduğunuz Alfa Romeo aracınızın garantisini çok cazip fiyatlar ile uzatıyoruz. Aracınız garanti süresini doldurduktan sonra seçmiş olduğunuz Uzatılmış Garanti seçeneğine bağlı olarak 1 ya da 2 yıl boyunca Alfa Romeo güvencesi ile yolunuza huzurla devam edebileceksiniz. Uzatılmış Garantiniz ile Alfa Romeo aracınızın gelecekteki olası arıza maliyetlerini düşünmek zorunda kalmayacak, aynı zamanda 2. El satışında fiyat avantajı elde edebileceksiniz

KEŞFET