Satış Sonrası Hizmetler

Alfa Romeo’nuza mümkün olan en iyi ilgi ve özen adanır.

ACİL SERVİS

Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken Acil Servis hattımızı arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.

ALFA ROMEO KASKO

Alfa Romeo ve Allianz Sigorta işbirliğiyle Alfa Romeo marka araçlar için özel olarak hazırlanan Alfa Romeo Kasko, aracınızı ve sizi olası risklere karşı korumaktadır.

Yakıt Güvence Sistemi

Akaryakıtınızı sürekli olarak OPET istasyonlarından alın, akaryakıttan kaynaklanabilecek hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansımasın.

UZATILMIŞ GARANTİ

Uzatılmış Garanti hizmeti ile ister yeni satın aldığınız, ister kullanmakta olduğunuz Alfa Romeo aracınızın garantisini çok cazip fiyatlar ile uzatıyoruz. Aracınız garanti süresini doldurduktan sonra seçmiş olduğunuz Uzatılmış Garanti seçeneğine bağlı olarak 1 ya da 2 yıl boyunca Alfa Romeo güvencesi ile yolunuza huzurla devam edebileceksiniz. Uzatılmış Garantiniz ile Alfa Romeo aracınızın gelecekteki olası arıza maliyetlerini düşünmek zorunda kalmayacak, aynı zamanda 2. El satışında fiyat avantajı elde edebileceksiniz.

OTO MUAYENE

Aracınızı zorunlu araç muayenesine yüzde yüz hazırlayabilmek için Alfa Romeo Oto Muayene hizmetinden siz de yararlanabilirsiniz.

KARBON TEMİZLEME

Alfa Romeo Karbon Temizleme hizmetimizde karbon temizleme, emme manifold temizleme ve dizel partikül filtresi hizmetlerini veriyoruz.

OTO KORUMA

Alfa Romeo Oto Koruma Hizmeti kapsamında sunulan faydalar ile aracınızın; iç ve dış temizliğinin yanı sıra tüm yüzeyleri dış etkenlere karşı korunmuş olur.