YENİ ALFA ROMEO
TONALE

Yeni bir Alfa Romeo döneminin başlangıcı

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Alfa Romeo Tonale modelinin Türkiye pazarında 2022 yılının ikinci yarısında satışa başlaması planlanmaktadır.

KUSURSUZ
ALFA ROMEO

İç Tasarım
Teknoloji

REKOR KIRAN TEKNOLOJİ

Tonale, sahip olduğu yeni nesil yazılım mimarisi sayesinde çok çeşitli teknolojik yenilikler sunar. NFT blok zinciri sertifikasyonuna sahip ilk araçtır. Araç içinde ve dışında en iyi deneyimi sağlamayı amaçlayan entegre dijital hizmetlerden oluşan bir eko-sisteme sahiptir.

Tonale Hybrid
SPOR SÜRÜŞ DENEYİMİ 21. YÜZYIL İÇİN YENİDEN BİÇİMLENİYOR

Yeni Tonale, sürdürülebilir mobiliteye dönük bir geleceğe sarsılmaz bir adanmışlıkla ve bir Alfa Romeo sahibi olmanın verebileceği içgüdüsel deneyimden ödün vermeden, Alfa Romeo'nun elektrifikasyon dünyasına girişi olarak tarihe geçiyor.

Tonale Hibrit CO2 emisyonu (ağırlıklı, toplam) (g/km):130-142.

Yakıt tüketimi (ağırlıklı, toplam) (l/ 100km): 5,7-6,2. 

ADAS
YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ MAKSİMUM GÜVENLİĞİN EMRİNDE

Tonale, daha içgüdüsel bir sürüş deneyimi sunmak için, insan-makine bileşimini Gelişmiş Sürücü Asistan Sistemleri (ADAS) ile bir üst seviyeye taşır. İkinci Seviye Otonom sürüşe ulaşılmasıyla, araçtaki tüm yolcular güvenli ve konforlu yolcuğun ayrıcalığını yaşar.

Görseller tamamen sunum amaçlı verilmiş olup gösterilen renkler ve detaylar lansmanda tanıtılan aracı yansıtmayabilir; araç piyasaya sürüldüğünde mevcut olmayabilir veya farklılık gösterebilir. Bazı resimlerde gösterilen aksesuar ve/veya donanımlar standart olmayabilir.

TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Alfa Romeo Tonale hakkında daha fazla bilgi edinmek için formu doldurun, sizi arayalım.