ALFA ROMEO TONALE
PLUG-IN HYBRID Q4

Şarj edilebilir sportiflik

YENİ TONALE

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

82 km'ye kadar
saf elektrikli menzil

600 km'ye kadar
toplam sürüş mesafesi

Toplam 280 HP
güç çıkışı

Kombine çevrimde
26-33 g/km CO₂ emisyonu

ALFA ROMEO FIRSATLARINI KEŞFEDİN!

ALFA ROMEO KAMPANYALARINDAN HABERDAR OLUN

Güncel Alfa Romep kampanyalarını keşfedin. İhtiyaclarınızı en iyi karşılayanı seçin ve tutkunuzu keşfeytmeye hazır olun.

Concessionarie vicine a te per l’acquisto di Tonale – Alfa Romeo

SİZE EN YAKIN BAYİYİ KEŞFEDİN

Size en yakın bayiyi aramak ve randevu oluşturmak için harekete geçin.

I nostri esperti per l’acquisto online - Alfa Romeo

HAYALİNİZDEKİ ALFA ROMEO’YU ONLINE SATIN ALIN

Alfa Romeo Online ile tutkunu olduğunuz aracı kolayca rezerve edin, dilediğiniz Alfa Romeo Showroom’undan teslim edelim.

Dış Tasarım
GELECEK YENİDEN ŞEKİLLENİYOR

İlk Alfa Romeo Plug-in Hybrid: üstün kalite ve detaylara gösterilen özen, dinamik bir tasarımla birleşerek 21. yüzyılda sportifliğin anlamını yeniden keşfetmenin temel unsurlarını oluşturuyor.

Sol arka camda, şarj portu ile aynı tarafta, koyu renk camlarının varlığıyla geliştirilmiş bir electro-biscione logosu.

Tam LED Adaptif Matrix 3+3 farlar, en özgün Alfa Romeo DNA'sına sadık kalınarak benzersiz bir imza ortaya çıkartıyor.

20" Teledial alaşım jantlar, 1960'ların ikonik otomobillerinin "telefon kadranı" temasını çağdaş bir şekilde yeniden yorumlayan bir tasarıma sahiptir.

Aracın sol arka tarafına yerleştirilen Tip 2 Akıllı Şarj Bağlantı Noktası, aracınızı evde veya paylaşımlı bir şarj istasyonunda şarj etmenizi sağlar.

İç Tasarım
PREMIUM ATMOSFER, ARTIRILMIŞ KONFOR

Üstün malzemeler, son teknoloji ve gelişmiş bağlanabilirlik, saf Alfa Romeo tarzında sürüş keyfinin anlamını vurgular.

Gelişmiş, Rahat ve Geleneksel olmak üzere, 3 farklı düzen ile yapılandırılabilen12,3" tamamen dijital ekran.
Gelişmiş ve Geleneksel* düzenleri, elektrik motorunun durumuna göre dış hatlarını değiştiren bir elektrifikasyona sahiptir. 

* Gelişmiş düzen resimde gösterilen düzendir.

 

Tonale Plug-in Hybrid Q4, kullanımı kolay, pratik ve sürükleyici bir bağlantı sağlar. 12,3" tamamen dijital ekran ve 10,25" dokunmatik ekran mükemmel insan-makine etkileşimi sağlar.

Tonale Plug-in Hybrid Q4, sürücünün sürüş esnasında; klasik Alfa Romeo sportif konumunu korumasına olanak tanıyan, karbon kumaş & deri ısıtmalı , havalandırmalı ön koltuklarla benzersiz konforu garanti eden olağanüstü bir ferahlık sunar.

Harman Kardon premium ses sisteminin 14 güçlü hoparlörü sizi zengin tonlar ve kristal berraklığında bir sesle çevreleyerek büyüleyici bir atmosfer yaratacak. Tüm yolculuklarınızda "Alfa Romeo Tonale" çalma listemizin heyecanını hissedin.​

YASAL UYARI

Resimler gösterge niteliğindedir ve sadece açıklama amaçlıdır. Gösterilen renkler ve detaylar mevcut olmayabilir veya araç piyasaya çıktığında teknik ve/veya üretim ve/veya ticari nedenlerle örnek olarak değişiklik gösterebilir. Bazı resimlerde standart olmayan aksesuarlar ve/veya ekipmanlar gösterilebilir ve bunlar araç piyasaya çıktığında özel bir talebe ve ek ödemeye tabi olacaktır.

Tonale aracınızın rengini seçin
Motor

GELECEĞİN SPORTİF SÜRÜŞÜ

Tonale Plug-in Hybrid Q4, motor sisteminden gelen toplam 280 HP güç, sadece 6,2 saniyede 0-100 km/s hızlanma ve birleşik WLTP çevriminde* sadece 26-33 g/km CO2 emisyonu ile Alfa Romeo'nun dönüşümünde yeni bir sayfa açıyor..

YASAL UYARI

Tonale Plug-in Hybrid Q4 motorizasyonda; ortalama yakıt tüketimi değerleri (l / 100 km): 1,4 – 1,1; kombine enerji tüketimi (kWh/100km): 18,7 – 16,8; CO₂ emisyonu (g/km): 33-26. 82 km'ye kadar tam elektrik menzili, şehir içi kullanımlarda ölçümlenmiştir. Toplam sürüş menzili, şehir içi sürüş tarzında benzinli otonomi ile tam elektrikli otonomiyi karıştırarak elde edilen mümkün olan tam menzildir. Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları için belirtilen değerler, üretici tarafından WLTP prosedürüne göre ön onay testlerinde ölçülür ve kesin homologasyona bağlı olarak değişikliğe uğrayabilir. Belirtilen değerler karşılaştırma amaçlıdır. Yakıt tüketimi, CO₂ emisyonları ve menzil değerleri, gerçek kullanım koşullarına ve şarj sıklığı, sürüş tarzı, hız, özel donanım, seçenekler, lastik formu, dış ortam sıcaklığı ve araçtaki termal konfor gibi farklı faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Şarj Edilebilir

GELİŞMİŞ VERİMLİLİK

Olağanüstü verimliliği garanti etmek için Tonale Plug-in Hybrid Q4, 15,5 kWh kapasiteli 306 V lityum-iyon, nikel-manganez-kobalt batarya paketi ile donatılmıştır. Sınıfının en iyileri arasında yer alan batarya, 7,4 kW hızlı şarj cihazı kullanıldığında sadece 2,5 saatte tam şarj olabiliyor. Tonale Plug-in Hybrid Q4, sadece şehir içi döngüsünde 82 km'ye varan saf elektrik menzili ve 600 km'ye varan toplam sürüş menzili ile en verimli Plug-in Hybrid C-SUV olmayı garanti ediyor.

Sürüş Dinamikleri

SÜRÜŞ KEYFİNİN PORTRESİ

Cezbedici bir sürüş deneyimi, mükemmel çekiş ve hızlanma sunmak üzere tasarlanan Tonale Plug-in Hybrid Q4, konforlu ve keyifli bir yol davranışı sağlayan Q4 dört tekerlekten çekiş sistemi ile donatılmıştır. Optimum çeviklik, hafiflik ve çarpıcı sürüş dinamikleri, Alfa Romeo'nun ticari markası olan sürüş keyfini garanti edecek unsurlardır.

Gelişmiş Sürüş Sistemi
KONFORUN HİZMETİ̇NDE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ

En yeni Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri (ADAS) ile Tonale Plug-in Hybrid Q4, tüm seyahatlerinizde olumlu bir etkiyi garanti eden son teknoloji ürünü teknolojik çözümler ve işlevler sunar. 2. seviye otonom sürüşe ulaşan bu araç, araçtaki herkesin gelişmiş kontrol ve konforun keyfini çıkarmasını sağlayacaktır.

BOYUTLAR

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4, 385 litrelik bir bagaj kapasitesine sahiptir.

Orijinal Aksesuarlar
TÜM YOLCULUKLARINIZ İÇİN MÜKEMMEL YARDIMCI

Her günü bir maceraya dönüştürün. Gücünü Mopar®'dan alan Orijinal Aksesuarlar sayesinde artık en cesur yolculuklarınızı tüm ailenizle paylaşabilirsiniz.

ARA ATKI

Boyuna tavan rayları ile birlikte kullanıldığında maksimum 60 kg yük taşıyabilirler.

BİSİKLET TAŞIMA APARATI

Güçlü alüminyumdan yapılmış bisiklet taşıyıcı, bisikleti güvenli ve kolay bir şekilde taşımak için idealdir.

KAYAK/BOARD TAŞIMA APARATI

Çalınmalara karşı kilitle donatılmış kayak taşıyıcı, en derin tutkularınızı her zaman yakınınızda tutmak için mükemmeldir.

BAGAJ HAVUZU

Ekstra bir koruma katmanı bagajı temiz ve düzenli tutacaktır. Termoplastik malzemeden üretilen tepsi, bagaj bölmesi zeminini kaymaz bir yüzeyle kaplayarak kaymayı ve kaymayı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.

YASAL UYARI

Resimler gösterge niteliğindedir ve sadece açıklama amaçlıdır. Gösterilen renkler ve detaylar mevcut olmayabilir veya araç piyasaya çıktığında teknik ve/veya üretim ve/veya ticari nedenlerle örnek olarak değişiklik gösterebilir. Bazı resimlerde standart olmayan aksesuarlar ve/veya ekipmanlar gösterilebilir ve bunlar araç piyasaya çıktığında özel bir talebe ve ek ödemeye tabi olacaktır.

TEST SÜRÜŞÜ

Benzersiz bir Alfa Romeo sürüş deneyimi için test sürüşünüzü planlayın, sizinle iletişime geçelim.

ONLINE KATALOG

Ayrıntılı broşürümüzü indirerek; favori Alfa Romeo'nuz hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşın.

ONLINE SATIN AL

Nerede olursanız olun, istediğiniz zaman otomobilinizi online olarak konfigüre ve rezerve edin.

SİZİ ARAYALIM

Alfa Romeo modelleri hakkında bilgi almak için formu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.