ÖZEL SERİLER

Benzersiz hissetmenin mükemmel yolu

Bizi tanımlayan benzersizliğimizdir.

Her yolculukta; DNA’mıza sadık kalmaya özen gösteriyoruz. Sürüş keyfimizde bize rehberlik eden değerler; zarafet, cesaret ve sportiflik.

ALFA ROMEO 33 STRADALE

Tutkuyu performansa dönüştürmek için tasarlanmış süper bir otomobil. Markanın geçmişi ve geleceği arasındaki bağlantı.

 

Alfa Romeo 33 Stradale bir hayalin hikayesidir: benzersiz olmak için doğmuş bir başyapıt.

GIULIA VE STELVIO COMPETIZIONE

Zamansız tasarım ve incelikli teknoloji: Giulia ve Stelvio Competizione, uzun ömürlü mükemmelliğin evrimini temsil ediyor. Kendinizi farklı hissedin, Alfa Romeo Ailesinin bir parçası olun.

GIULIA VE STELVIO QUADRIFOGLIO
 100° ANNIVERSARIO 

1923'ten beri efsane. Quadrifoglio 100° Anniversario Özel Serisi, Alfa Romeo'nun karakterini somutlaştırmaya devam edecek ikonik bir sembole saygı duruşunda bulunuyor: performans, sportiflik ve cesaret.

GIULIA VE STELVIO ESTREMA

Sürücü koltuğunda olmak yeterli değil. Önemli olan, daha da derine inebilmek; otomobil ile derin ve tutku dolu bir bağ kurmak. Yol ile de. Giulia ve Stelvio Estrema, bu tutkuyu sonuna kadar benimsemenizi sağlayacak.

TONALE EDIZIONE SPECIALE

Yeni Alfa Romeo Tonale, çarpıcı Edizione Speciale versiyonu ile yola ilk kez çıkıyor. Alfa Romeo için bir dönüm noktası: Sürüş deneyiminizi geliştirirken, öncü teknolojisiyle de sportifliği yeniden keşfediyor.

TRIBUTO ITALIANO SERİSİ

TRIBUTO ITALIANO SERİSİ

Alfa Romeo Tributo Italiano'nun her detayı, markanın İtalyan kültürünün özünü yansıtıyor ve Alfa Romeo ruhuna sadık performans ve stili birleştiriyor. Geldiğimiz yeri, İtalya'nın kalbini temsil ediyor.