QUADRIFOGLIO
100° ANNIVERSARIO

1923'ten beri efsane.

SINIRLI SAYIDA CÜRETKAR BİR GÜZELLİK

100 model Stelvio Quadrifoglio. 100 model Giulia Quadrifoglio. Quadrifoglio 100° Anniversario Özel Serisi, performans ve İtalyan tasarımının eşsiz bir karışımını yaratarak Giulia ve Stelvio'nun en sportif versiyonlarının efsanevi tarihine saygı duruşunda bulunuyor.

SORUMLULUK REDDİ

Quadrifoglio 100º Anniversario modelleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için bayilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Giulia Quadrifoglio 100° Anniversario

Alfa Romeo'nun mirasının bir ifadesi: Giulia Quadrifoglio 100° Anniversario'nun zarif ve cesur çizgileriyle yüzüncü yıl hikayesi hayat buluyor.

Giulia Quadrifoglio'nun çamurluğuna yerleştirilen rozet, bu efsanevi ikonun 100° Yıldönümünü kutlamak için yeniden yorumlandı.

Giulia Quadrifoglio 100° Anniversario'nun karbon fiber yan ayna kapakları hafif ve sportif görünümünü vurguluyor.

Giulia Quadrifoglio 100° Anniversario, her durumda en iyi aydınlatmayı sağlamak için Full-LED Adaptif Matrix 3+3 farlarla donatılmıştır.

19" koyu renkli alaşım jantlar ve altın rengi kaliperler, Giulia Quadrifoglio 100° Anniversario'nun cesur ruhunu vurgulayan güçlü bir kontrast oluşturuyor.

Gösterge panelindeki işlemeli 100. yıl anma logosu Giulia Quadrifoglio 100° Anniversario'nun zarif ve kararlı karakterini ortaya çıkarıyor.

Giulia Quadrifoglio 100° Anniversario'nun iç mekanının zarif tarzı altın rengi dikişlerle zenginleştirilmiştir.

Stelvio Quadrifoglio 100° Anniversario

Alfa Romeo performansının en net ifadesi: Stelvio Quadrifoglio 100° Anniversario'nun aerodinamik tasarımı, sürekli olarak geleceği hedeflerken görkemli yarış geçmişimizi kutluyor.

Stelvio Quadrifoglio'nun çamurluğuna yerleştirilen rozet, bu efsanevi ikonun 100. yılını kutlamak için yeniden yorumlandı.

Stelvio Quadrifoglio 100° Anniversario'nun karbon fiber yan ayna kapakları hafif ve sportif görünümünü vurguluyor.

Stelvio Quadrifoglio 100° Anniversario, her durumda en iyi aydınlatmayı sağlamak için Full-LED Adaptif Matrix 3+3 farlarla donatılmıştır.

21" koyu alaşım jantlar ve altın kaliperler, Stelvio Quadrifoglio 100° Anniversario'nun cüretkar ruhunu vurgulayan güçlü bir kontrast oluşturuyor.

Karbon fiber uçlara sahip sportif Akrapovic egzoz sistemi (opsiyonel) daha da büyüleyici ve derin bir ses sunuyor.

Ön paneldeki işlemeli 100. yıl anma logosu Stelvio Quadrifoglio 100° Anniversario'nun zarif ve kararlı karakterini ortaya çıkarıyor.

Stelvio Quadrifoglio 100° Anniversario'nun iç mekanının zarif tarzı altın rengi dikişlerle zenginleştirilmiştir.

Teknojiler

NİHAİ GELİŞİM

Duyguların ardındaki teknoloji. 
Quadrifoglio 100° Anniversario Özel Serisi, olağanüstü performansa ilişkin en yüksek beklentileri bile karşılayan gelişmiş teknolojik çözümlere sahiptir.
Rakipsiz bir sürüş deneyimi sunmak üzere tasarlanmış entegre dijital hizmetlerden oluşan bir ekosistem.

Motor

CESUR BİR RUH

Performans, teknoloji ve sportifliğin mükemmel karışımı. Quadrifoglio 100° Anniversario Özel Serisi, yarış modunda sadece 150 milisaniyede vites değiştiren 8 ileri otomatik şanzımanla eşleştirilmiş 2.9 V6 520 HP* benzinli motorla donatılmıştır.
*Sadece Avrupa, İngiltere ve Çin’de mevcut.

YASAL UYARI

Stelvio Quadrifoglio versiyonlarında ortalama yakıt tüketimi değerleri (l / 100 km): 11,8 ; CO2 emisyonu (g/km):267. Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları için belirtilen değerler, üretici tarafından WLTP prosedürüne göre ön onay testlerinde ölçülür ve kesin homologasyona bağlı olarak değişikliğe uğrayabilir. Belirtilen değerler karşılaştırma amaçlıdır. 

Giulia Quadrifoglio versiyonlarında ortalama yakıt tüketimi değerleri (l / 100 km): 10,1 ; CO2 emisyonu (g/km): 229 - 228.. Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları için belirtilen değerler, üretici tarafından WLTP prosedürüne göre ön onay testlerinde ölçülür ve kesin homologasyona bağlı olarak değişikliğe uğrayabilir. Belirtilen değerler karşılaştırma amaçlıdır.