ALFA ROMEO
GIULIA & STELVIO
COMPETIZIONE

Zamansız duyguların cesur tarzı.

COMPETIZIONE

HER DETAYI İLE ÖZGÜN

Sadece sportiflik, zarafet ve performans değil. Alfa Romeo Stelvio ve Giulia Competizione, zamansız tasarımı, güncellenmiş teknolojisi ve üstün özellikleriyle size benzersiz duygular yaşatacak.

STELVIO COMPETIZIONE

Her ayrıntısından yayılan otantik bir İtalyan havası: Stelvio Competizione, rafine bir sportifliği ikonik Alfa Romeo tarzıyla harmanlayan yepyeni bir görünüme sahiptir.

Yeni premium Full-LED Adaptif Matrix farlar, stil ve teknoloji arasındaki mükemmel birlikteliği temsil ederek kendine özgü bir Alfa Romeo imzası yaratıyor.

Yeni siyah arka LED lambalar sportiflik ile otantik Alfa Romeo ruhunu harmanlıyor.

Yeni V-ön ızgara ve alt ızgaralar Alfa Romeo Stelvio Competizione'nin sportif görünümünü yansıtıyor.

Çamurluklardaki yeni özel amblem Alfa Romeo Stelvio Competizione'nin sportif ruhunu gözler önüne seriyor.

Alfa Romeo Stelvio Competizione, kırmızı fren kaliperlerine sahip 21" alaşım jantlara sahiptir.

Yeni , gelişmiş , tamamen dijital 12,3" TFT gösterge paneli "teleskopik tasarıma" sahiptir ve 3 farklı düzende yapılandırılabilir: Gelişmiş, Rahat ve Geleneksel.

Sezgisel interaktif widget'lara sahip 8.8" Multi-Touch dokunmatik ekran.

14 hoparlörlü Harman Kardon Premium ses sistemi, Alfa Romeo Stelvio Competizione'nizde sizi kristal berraklığında bir sesle çevreler.
Tüm yolculuklarınızda çalma listemizin coşkusunu hissedin.

Ön koltuk başlıkları üzerindeki özel Competizione logosu, iç mekanda ayırt edici bir Alfa Romeo görünümü sunar.

GIULIA COMPETIZIONE

Yolların cüretkar güzelliği: Giulia Competizione'nin yeni çekici tasarımı, sofistike teknolojilerle bir arada saf İtalyan stilini temsil ediyor.

Yeni premium Full-LED Adaptif Matrix farlar, stil ve teknoloji arasındaki mükemmel birlikteliği temsil ederek kendine özgü bir Alfa Romeo imzası yaratıyor.

Yeni şeffaf arka LED lambalar sportifliği ve otantik Alfa Romeo tarzını bir araya getiriyor.

Yeni V-ön ızgara ve alt ızgaralar Alfa Romeo Giulia Competizione'nin sportif görünümünü yansıtıyor.

Çamurluklardaki yeni özel amblem Alfa Romeo Giulia Competizione'nin sportif ruhunu gözler önüne seriyor.

Alfa Romeo Giulia Competizione 19" alaşım jantlara sahiptir.

Yeni, gelişmiş , tamamen dijital 12.3" TFT gösterge paneli "teleskopik tasarıma" sahiptir ve 3 farklı düzende yapılandırılabilir: Gelişmiş, Rahat ve Geleneksel.

Sezgisel interaktif widget'lara sahip 8.8" Multi-Touch dokunmatik ekran.

14 hoparlörlü Harman Kardon Premium ses sistemi, Alfa Romeo Giulia Competizione'nizde sizi kristal berraklığında bir sesle çevreler.
Tüm yolculuklarınızda çalma listemizin coşkusunu hissedin.

Ön koltuk başlıkları üzerindeki özel Competizione logosu, iç mekanda ayırt edici bir Alfa Romeo görünümü sunar.

Motor

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ,
İLERİ PERFORMANS

Giulia ve Stelvio Competizione 280 HP'lik benzinli motor ile donatılmıştır. Bu motor; 8 ileri otomatik şanzıman ile Q4 dört tekerlekten çekiş ile birleştirilmiştir.

YASAL UYARI

Alfa Romeo Giulia Competizione’de; yakıt tüketimi değeri ortalama (l/100 km) 8,0 ; COemisyon değeri ortalama 182 g/km olarak ölçümlenmiştir.

Alfa Romeo Stelvio Competizione’de; yakıt tüketimi değeri ortalama (l/100 km): 8,3 ; CO2 emisyon değeri 192 g/km olarak ölçümlenmiştir.

İlgili değerler WLTP prosedürüne göre ölçülmüştür. CO2 ve yakıt tüketimi değerleri araç verilerinin karşılaştırılabilmesi amacıyla verilmiştir. Gerçek emisyon ve tüketim değerleri; hava, yol koşulları, yük, araç bakım durumu ve seçilen opsiyonlara göre farklılık gösterecektir.

Kullanılan görseller yalnızca bilgi ve açıklama amaçlıdır. Kullanılan renkler ve detaylar, örneğin teknik ve/veya üretim ve/veya ticari nedenlerle araç piyasaya çıktığında mevcut olmayabilir veya değişiklik gösterebilir. Bazı resimler, standart olmayan ve araç piyasaya çıktığında özel bir talebe ve ek ödemeye tabi olacak aksesuarları ve/veya ekipmanı gösterebilir.

Performans

İÇGÜDÜSEL DUYGULARI HİSSETMEK İÇİN ZARİF SPORTİFLİK

Giulia ve Stelvio Competizione, aradığınız içgüdüsel duyguları hissetmenizi sağlayacak teknik çözümlerle Alfa Romeo’nun cesur tavrını mükemmel bir şekilde temsil ediyor. Alfa Aktif Süspansiyon sistemi, sportif yol tutuşu ve sürüş keyfini artırarak olağanüstü seyahat konforuna katkıda bulunuyor.

Konfigüratör
ARACINIZI OLUŞTURUN

Kendi Alfa Romeo Giulia Competizione veya Stelvio Competizione versiyonunuzu konfigüre edin.

ADAS

TASARIMIN ARKASINDAKİ ÜSTÜN TEKNOLOJİ

En yeni nesil otonom destekli sürüş sistemine sahip olan yeni Giulia ve Stelvio Competizione, hassas bir kontrol ile daha yüksek seviyede sürüş keyfi sunacak.