YENİ ALFA ROMEO
TRIBUTO ITALIANO

İtalyan sportifliğine övgü

YENİ ALFA ROMEO TRIBUTO ITALIANO
KURULUM

STİLİNİZİ SEÇİN

İTALYAN STİLİ YENİDEN TASARLANDI

Alfa Romeo Tributo Italiano serisi modern İtalyan tarzını ve tasarımını özetliyor. Her ayrıntı dinamik zarafeti vurgular ve İtalya'nın tutkusunun canlı bir yansımasını sunar.

STELVIO TRIBUTO ITALIANO
Stelvio Tributo: serie speciale – Alfa Romeo

Stelvio Tributo Italiano ile yenilenmiş bir sürüş heyecanı. Bu özel seri, Alfa Romeo'nun DNA'sında bulunan heyecan ve hassasiyeti temsil eder. Hassas yol tutuşu ve etkileyici performansıyla, doğrudan meraklılarına hitap eden büyüleyici bir sürüş deneyimi sunar.

Stelvio Tributo: design degli esterni – Alfa Romeo

Özel seri Stelvio Tributo Italiano'nun tavanındaki siyah kontrast, zamansız tasarımı modern incelikle birleştirir.

Stelvio Tributo: specchietti bandiera italiana – Alfa Romeo

Stelvio Tributo Italiano'nun özel versiyonu, minyatür İtalyan bayrağı detayına sahip ayna kapakları içerir. Bu detay, Alfa Romeo'nun çağdaş İtalyan tarzı ve kimliğiyle olan bağının altını çizer.

Stelvio Tributo: cerchi in lega – Alfa Romeo

Kırmızı kaliperlere sahip 21" alaşım jantlar Stelvio Tributo Italiano'nun sportif şıklığını vurgular.

Stelvio Tributo: logo ricamato – Alfa Romeo

Stelvio'nun deri koltuk kafalığı işlemeli bir logo, küçük bir İtalyan bayrağı ve "Tributo Italiano" yazısı ile zenginleştirilmiştir.

Stelvio Tributo: interni di design – Alfa Romeo​

Gösterge panelikırmızındeki ve kapı panelindeki çizgiler Stelvio Tributo Italiano'nun iç kısmına benzersiz bir vurgu katar.

Stelvio Tributo: sospensioni attive – Alfa Romeo

Stelvio Tributo Italiano'nun aktif süspansiyon sistemi yol tutuşunu geliştirerek araziden bağımsız olarak çevik, hassas ve akıcı bir sürüş sağlar.

GIULIA TRIBUTO ITALIANO
Giulia Tributo: design elegante – Alfa Romeo​

Bu Alfa Romeo özel serisi, tasarım ve sportiflikten ilham alan çizgileriyle İtalyan tarzını ve kişiliğini yansıtır.

iulia Tributo: dettaglio del tetto – Alfa Romeo

Giulia Tributo Italiano, aracın gövdesiyle kontrast oluşturan tamamen siyah bir tavana sahiptir.

Giulia Tributo Italiano: specchietti – Alfa Romeo​

Giulia Tributo Italiano, üzerinde minyatür bir İtalyan bayrağı detayı bulunan ayna kapaklarına sahiptir; bu, aracın İtalyan kimliğini vurgulayan küçük ama farklı bir dokunuştur.

Giulia Tributo Italiano: cerchi in lega – Alfa Romeo

Kırmızı kaliperlere sahip özel seri koyu renkli 19" jantlar, Alfa Romeo'nun özel seri Giulia Tributo Italiano modelini zenginleştirerek sportifliği ve keskin tarzı bir araya getirir.

Giulia Tributo Italiano: interni sportivi – Alfa Romeo

Giulia Tributo Italiano, aracın farklılığını ve İtalyan tarzını vurgulayan benzersiz bir dokunuş olan ince bir kırmızı tonu ortaya çıkaran delikli orta panellere sahip sportif deri koltuklara sahiptir.

Giulia Tributo Italiano: poggiatesta anteriori – Alfa Romeo​

Giulia'nın ön koltuk kafalıklarında bulunan zengin işlemeli amblem, İtalyan bayrağı ve 'Tributo Italiano' yazısı aracın iç kısmına şıklık ve özgünlük katar.

Giulia Tributo Italiano: cruscotto – Alfa Romeo

Gösterge panelindeki ve kapı panelindeki kırmızı çizgiler Giulia Tributo Italiano'nun iç kısmına ince ama farklı bir dokunuş katar.

Giulia Tributo Italiano: sospensioni attive – Alfa Romeo

Giulia Tributo Italiano'nun aktif süspansiyon sistemi yol tutuşunu geliştirerek dinamik ve hassas olduğu kadar konforlu bir sürüş sağlar.

TONALE TRIBUTO ITALIANO
Tonale Tributo Italiano: design senza tempo – Alfa Romeo

Alfa Romeo'nun sürüş tutkusunu kucaklayan Tonale Tributo Italiano, sürüşe değer verenler için üretilmiştir. Kendine özgü tarzı, benzersiz detayları ve agresif görünümü, yolculuğun saf keyfini, sportifliği ve verimli performansı vurgulamak için bir araya gelir.

Tonale Tributo Italiano: kit di stile – Alfa Romeo​

Tonale Tributo Italiano'nun ayırt ediciliği gövde rengi kit ve siyah detaylarla zenginleştirilmiştir. Özel dış tasarımında ikonik LED matris farlar ve çarpıcı kırmızı Brembo fren kaliperleri yer alırken, Alfa Romeo'nun stil, performans ve İtalyan tasarımına olan bağlılığını vurguluyor.

Tonale Tributo Italiano: tetto nero – Alfa Romeo​

Özel seri Tonale Tributo Italiano, kontrast oluşturan siyah tavanıyla gövde renginden ayrılarak aracın şık tasarımını ve modern hatlarını vurgular.

Tonale Tributo Italiano: dettaglio specchietti – Alfa Romeo

Tonale Tributo Italiano, Alfa Romeo'nun derin köklerine basit bir selam niteliğinde, ayna üzerinde minyatür bir İtalyan bayrağı detayına sahiptir.

Tonale Tributo Italiano: cerchi in lega – Alfa Romeo​

Kırmızı kaliperlere sahip 20" alaşım jantlar, Alfa Romeo'nun özel bir versiyonu olan Tonale Tributo Italiano'nun sportif görünümünü vurgular.

Tonale Tributo Italiano: sedili esclusivi – Alfa Romeo​

Tonale'nin deri koltuk kafalığı işlemeli bir logo, küçük bir İtalyan bayrağı ve "Tributo Italiano" yazısı ile zenginleştirilmiştir.

Tonale Tributo Italiano: poggiatesta in pelle – Alfa Romeo​

Gösterge paneli ve kapı panelindeki kırmızı çizgiler, özel seri Tonale Tributo Italiano'nun iç kısmına ince ama belirgin bir vurgu katar.

Tonale Tributo Italiano: cruscotto – Alfa Romeo

Tonale Tributo Italiano, ortam aydınlatması için benzersiz bir karbon tasarıma sahiptir ve aracın iç kısmının modern cazibesini artırır.

YASAL UYARI

Yakıt tüketimi Alfa Romeo Giulia Tributo Italiano (l/100 km): 8,1 - 5,0; CO₂ emisyonu (g/km): 183 - 130. WLTP ağırlıklı çevrim temelinde belirlenen değerler, 26 Eylül 2022 itibariyle onay öncesi test faaliyetleri sırasında güncellenmiştir ve nihai homologasyon öncesinde değişiklik gösterebilir. Belirtilen değerler karşılaştırma amaçlıdır.​​

Yakıt tüketimi Alfa Romeo Stelvio Tributo Italiano (l/100 km): 8,9 - 5,7; CO₂ emisyonu (g/km): 202 - 150.

Tip onayı değerleri, 21.11.2022 itibariyle homologe edilen WLTP kombine çevrimi temelinde belirlenmiştir. Belirtilen değerler karşılaştırma amaçlıdır.

Yakıt tüketimi Alfa Romeo Tonale Hibrit MHEV Tributo Italiano (l/100 km): 6,3-5,6; CO₂ emisyonu (g/km): 144 -127. Tip onayı değerleri, 26.05.2022 itibariyle homologe edilmiş WLTP kombine çevrimi temelinde belirlenmiştir. Belirtilen değerler karşılaştırma amaçlıdır.​

Yakıt kombine tüketimi Tonale Şarjlı Hibrit Tributo Italiano (l/100 km): 1,4 - 1,1; kombine enerji tüketimi (kWh/100km): 18,7 - 16,8; CO2 emisyonları (g/km): 33-26. 82 km'ye kadar tam elektrikli menzil şehir içi döngüye işaret eder. Toplam sürüş menzili, benzin otonomisi ile şehir içi sürüş tarzındaki tam elektrikli otonominin karıştırılmasıyla elde edilen mümkün olan tam menzildir. Tip onayı değerleri, 4.11.2022 itibariyle homologe edilen WLTP döngüsü temelinde belirlenmiştir. Belirtilen değerler karşılaştırma amaçlıdır. Yakıt tüketimi, CO2 emisyonları ve menzil rakamları gerçek kullanım koşullarına ve şarj sıklığı, sürüş tarzı, hız, özel donanım, seçenekler, lastik biçimi, dış sıcaklık ve araçtaki termal konfor gibi farklı faktörlere bağlı olarak değişebilir.​